legend
  • legend

MISSHA Rotorua Spa Mud Pack Cleanser – Čistiaca starostlivosť s obsahom novozélandského bahna (M9160)

11,98 €
S DPH Dodanie do 1 - 2 dní

MISSHA Rotorua Spa Mud Pack Cleanser

Čistiaca starostlivosť s obsahom novozélandského bahna 

100ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

MISSHA Rotorua Spa Mud Pack Cleanser – Čistiaca starostlivosť s obsahom novozélandského bahna je ľahkým a rýchlym pomocníkom pre vyčistenie pórov. Odstraňuje prebytočný maz a nečistoty usadené na pokožke. Novozélandský íl, ktorý sa nachádza v oblasti horúcich prameňov, sa vyznačuje zložením, ktoré je  bohaté na minerály.   Organická zlúčenina síry zlepšuje hydratáciu pleti a pomáha zvýšiť jej elasticitu. Pleť ostáva po vyčistení jasná  a zdravá.

Použitie: Po umytí tváre naneste primerané množstvo na suchú pleť. Nechajte 3 minúty zaschnúť a potom jemne masírujte vlhkými prstami. Nakoniec opláchnite vlažnou vodou.

packcleanser_74719_20160513143218093.jpg

M9160