search

ChOGONGJIN Geumsul Nourishing Care Essential Set - Orientálny set pre výživu pokožky

68,35 €
Dodanie do 1 - 2 dní

ChOGONGJIN Geumsul Nourishing Care Essential Set

Orientálny  set pre výživu pokožky

- Chogongjin Geumsul Jin Toner        - 150ml

- Chogongjin Geumsul Jin Emulsion   - 120ml 

- Chogongjin Sosaeng Jin Cream       - 9ml

- Chogongjin Sosaeng Jin Essence     - 8ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava

 

Doprava nad 40 eur zadarmo

 

Možná platba kartou cez GoPay

CHOGONGJIN GEUMSUL NOURISHING CARE  ESSENTIAL SET

Orientálny set s obsahom esencií pre hĺbkovú výživu pokožky.

Je nabitý luxusnými ingredienciami, ktoré pomáhajú spomaľovať starnutie a navracať pleti stratenú pevnosť a elasticitu. Znižuje viditeľnosť vrások, zjednocuje tón pleti a hlavne ju hĺbkovo vyživuje a hydratuje. Hlavnou aktívnou zložkou je receptúra Gongjin™, ktorá vychádza z prastarej medicíny kórejských cisárov zo 17. storočia. Skladá sa z fermentovaných extraktov  orientálnych byliniek, ktoré podporujú regeneráciu a vitalitu pokožky. 

SET OBSAHUJE:

1.CHOGONGJIN GEUMSUL JIN TONER – 150ml

Pleťový toner z radu Geumsul má bohatú konzistenciu, ktorá dodáva pokožke okamžitú hydratáciu a výživu. Ľahké zloženie plné bylinných extraktov spolu s niacínamidom, materskou kašičkou a kyselinou hyalurónovou jemne čistí pleť od zvyškov líčenia a zároveň jej dodáva novú sviežu iskru. Toner spevňuje kontúry pleti, vypĺňa jemné vrásky a rozjasňuje. Vyhladí drobné nerovnosti a vďaka niacínamidu pleť zjednotí, prípadne zosvetlí tmavé škvrny. Vďaka extraktu z pupočníka ázijského je pleť upokojená, hydratovaná, bez nepríjemného pnutia

Použitie:

Použite ako prvý krok v starostlivosti o pleť. 

2.CHOGONGJIN GEUMSUL JIN EMULSION – 120ml

Pleťová emulzia s bohatou textúrou vyživuje a hydratuje zrelú a suchú pleť. Luxusné zloženie zahŕňa aktívnu látku BIO Gongjin™, ktorá vychádza z pradávnej medicíny kórejských cisárov z dynastie Joseon (17. storočie). Táto vzácna ingrediencia je zložená z extraktov orientálnych bylín , ktoré prešli dvojfázovou olejovou fermentáciou, a vykazuje silné omladzujúce a vyživujúce účinky. Všetky benefity tejto receptúry sú ešte podporené obsahom zlata, extraktu z pazvončeka kopijovitého a materskej kašičky. Dohromady vytvára blahodarnú zmes pre starnúcu pleť. Emulzia podporuje ochrannú bariéru pleti, spevňuje a intenzívne regeneruje. Niacinamid sa postará o zjednotenie tónu a zosvetlenie škvŕn.

Použitie:

Po aplikácii tonera naneste primerané množstvo emulzie na pokožku tváre a jemne rozotrite do úplného vstrebania. 

3.CHOGONGJIN SOSAENG JIN ESSENCE – 8ml

Bohaté orientálne sérum poskytuje zrelej pleti širokú škálu účinných látok, ktoré spomaľujú prejavy starnutia. Hladká, hutnejšia textúra sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť vyživenú a hydratovanú. Sérum posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a robí ju odolnejšou proti vonkajším vplyvom. Zároveň spevňuje krehkú pleť a obnovuje jej elasticitu. Výrazné omladzujúce účinky má sérum vďaka zložke BIO Gongjin™, ktorá je tvorená fermentovanými extraktmi z drieňu lekárskeho, angeliky obrovskej a tymiánu obyčajného. Táto ingrediencia je odvodená z pôvodnej tradičnej receptúry z ,,elixíru" kórejských cisárov - Gongjindanu. Ten bol zapísaný v lekárskej knihe za vlády dynastie Joseon v 17. storočí. Účinky BIO Gongjin™ sú podporené aj extraktom z červeného ženšenu, ktorý preniká do hĺbky pokožky, hydratuje a obnovuje jej elasticitu, a tiež fermentovaným kolagénom a extraktom z morských rias, ktoré majú anti-age a hydratačné účinky.

Použitie:

Aplikujte primerané množstvo na tonizovanú pleť a jemne vklepkajte končekmi prstov do pokožky. Následne na chvíľu zakryte oboma dlaňami tvár, aby sa sérum lepšie vstrebalo. 

4.CHOGONGJIN SOSAENG JIN CREAM – 9ml

Bohatý luxusný krém, ktorý sa stará o zrelú a starnúcu pleť. 

Jeho krémová textúra sa okamžite vstrebáva a zanecháva pleť hebkú a vyživenú. Prémiové zloženie, ktoré zahŕňa BIO Gongjin™, extrakty zo ženšenu, peptidy a extrakty z morských rias, spevňuje pleťobnovuje jej elasticitu a vyhladzuje jemné vrásky už v prvých dňoch používania. BIO Gongjin™ je luxusná ingrediencia s veľmi silným anti-age a vyživujúcim efektom. Bola odvodená z pôvodnej bylinnej medicíny kórejských cisárov Gongjindanu, zapísanej v lekárskej knihe už v 17. storočí, počas vlády dynastie Joseon. Skladá sa z účinných extraktov z archangeliky obrovskej, tymianu obyčajného a drieňu lekárskeho. Všetky tieto ingrediencie, doplnené o ďalšie účinné látky, tvoria jedinečný prípravok, ktorý spomalí starnutie vašej pleti.

Použitie:

Používajte 2x denne ako posledný krok v starostlivosti o pleť. 

MISA
MS201334

Mohlo by vás zaujať aj