search

MISSHA Cho Gong Jin Sosaeng Toner + Serum-Hydratačný anti-age pleťový toner +sérum

89,00 €
Dodanie do 1 - 2 dní

- MISSHA Cho Gong Jin Sosaeng Toner - 150ml

  Hydratačný anti-age pleťový toner

- MISSHA Cho Gong Jin Sosaeng Serum - 50ml

  Hydratačné anti-age pleťové sérum

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava

 

Doprava nad 40 eur zadarmo

 

Možná platba kartou cez GoPay

Dva produkty z radu MISSHA CHO GONG JIN SOSAENG

Toner + Sérum za výhodnú cenu 

CHOGONGJIN SOSAENG TONER

(150ml)

Orientálny anti-aging toner s bohatým vyživujúcim účinkom.

Vysoko hydratačný a zvláčňujúci toner s anti-age účinkom zlepšuje stav suchej , unavenej a povädnutej pleti. Obsahuje 71% huby ohňovca brázditého, ktorý hlboko vyživuje, hydratuje a tonizuje pleť, zmierňuje prejavy starnutia ako sú vrásky a ovisnutá pleť bez jasu. Extrakty čínskeho náprstníka a čierneho ženšenu sú pripravované podľa starého orientálneho bylinného receptu Gongjinbichaekdan, ktorý posilňuje a znásobuje liečivé účinky týchto bylín. Tieto zložky zaisťujú tonizáciu, hydratáciu pleti a redukciu vrások. Obsah jelenia parožie, kukuričného oleja a tymiánu zaisťuje hlbokú výživu, spevnenie a upokojenie pleti.

Textúra

Rad Sosaeng obsahuje produkty s vysokou hustotou. Je tomu tak, pretože extrakt z Gongjindan sa získava použitím metódy biovákuovej nízkoteplotnej extrakcie. Aktívne látky z tohto extraktu sa vďaka tejto metóde zachovajú v dokonalom stave.

CHOGONGJIN SOSAENG SERUM

50ml

Orientálne anti-aging sérum s bohatým vyživujúcim účinkom.

Vysoko hydratačné a zvláčňujúce sérum s anti-age účinkom zlepšuje stav suchej, unavenej a povädnutej pleti. Obsahuje 62% huby ohňovca brázditého, ktorý hlboko vyživuje, hydratuje a tonizuje pleť, zmierňuje prejavy starnutia ako sú vrásky a ovisnutá pleť bez jasu. Extrakty čínskeho náprstníka a čierneho ženšenu sú pripravované podľa starého orientálneho bylinného receptu Gongjinbichaekdan, ktorý posilňuje a znásobuje liečivé účinky týchto bylín. Tieto zložky zaisťujú tonizáciu, hydratáciu pleti a redukciu vrások. Obsah jelenia parožie, kukuričného oleja a tymiánu zaisťuje hlbokú výživu a spevnenie. 

Textúra

Rad Sosaeng obsahuje produkty s vysokou hustotou. Je tomu tak, pretože extrakt z Gongjindan sa získava použitím metódy biovákuovej nízkoteplotnej extrakcie. Aktívne látky z tohto extraktu sa vďaka tejto metóde zachovajú v dokonalom stave.

Použitie

Použite v prvom kroku starostlivosti o pleť primerané množstvo na bavlnený tampón a aplikujte na pokožku.

Pre lepšie a hlbšie vstrebanie, zakryte dlaňami na chvíľu celú tvár.

MISA
I77068

Mohlo by vás zaujať aj