legend
  • legend

MISSHA Vinegar Shampoo Natural Lotus – Šampón na vlasy so sviežou vôňou lotosu (M5269)

13,23 €
S DPH

MISSHA Vinegar Shampoo Natural Lotus 

Šampón na vlasy so sviežou vôňou lotosu 

310ml

Množstvo
Čakáme na tovar

  • Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava
  • Doprava nad 40 eur zadarmo Doprava nad 40 eur zadarmo

MISSHA Natural Lotus Vinegar Shampoo – Šampón na vlasy so sviežou vôňou lotosu. Rad  Natural Flower Vinegar neobsahuje silikóny, vďaka čomu nedochádza k podráždeniu pokožky hlavy. Podporuje  vstrebávanie výživy do vlasov  a tak budú Vaše vlasy zdravé a krásne. Zložky, ako olej z kamélie, argánový olej, extrakt z ruže a kvetinový ocot, ošetrujú  pokožku hlavy  a zvyšujú  lesk vlasov.

Použitie: Naneste primerané množstvo na vlhké vlasy a jemne  masírujte .  Následne dôkladne opláchnite vodou.

 

Čo je to bezsilikónový šampón? 

Rad  MISSHA Natural Flower Vinegar je bez chemickej zložky silikón. Ten vlas obalí a zaistí pocit hebkej vlasovej textúry. V prípade, že silikón zostane na vlasoch a pokožke hlavy, môže brániť vstrebávaniu výživy do pórov a vlasovej kutikuly.

 

Prečo je mierne kyslé pH dobré pre vlasy?

Chemické prípravky na vlasy, ako farby a trvalá ondulácia,  sú alkalické prípravky, ktoré narušujú prirodzenú rovnováhu. Časté používanie týchto prípravkov vedie k zničeniu rovnováhy pH a vlasy sú oslabené a náchylné k poškodeniu.

MISSHA Natural Flower Vinegar Series obsahuje mierne kyslý kvetinový ocot, ktorý udržuje hladinu pH mierne kyslú, čo zabraňuje poškodeniu vlasov a zachováva ich hydratované aj po umytí.

INGREDIENTS  : Water,  Alcohol,  Fragrance(Parfum),  Nelumbo  Nucifera  Flower Extract.  Glycerin,  Octydodeceth-16,  PEG-60 Hydrogenated  castor  Oil Cetrimonium Chloride,  Vinegar,  Butyene  Glycol,  Caprylyl  Glycol,  Sodium  Citrate,  Polyquatemium-7, Dipropylene  Glycol,  Glycine,  Pentylene  Glycol,  Serine,  Glutamic  Acid,  Aspartic Acid, Leudne,  Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine,  Valine,  Threonine, Praline,  lsoleucine,  Histidine,  Methionine,  Cysteine,  Disodium  EDT A, Phenoxyethanol Sodium Benzoate

M5269

Mohlo by vás zaujať aj