search

Balíček produktov 3

14,00 €
Dodanie do 1 - 2 dní

APIEU Cicative Zinc Sheet mask - Pleťová maska-1ks

A'PIEU Cicative Zinc Cream - Hydratačný pleťový krém  s obsahom zinku - 55ml

A'PIEU Goblin Blackhead 3-Step Nose Pack  - 3 fázová eliminácia čiernych bodiek

A'PIEU Goblin Blackhead Real Big Nose Strip - Čistiaca náplasť na T-zónu - 3g/1 náplasť

A'PIEU Goblin Blackhead Peeling Pad  - Čistiace peelingové tampóny na čierne bodky - 5ks/9g

Množstvo
Skladom

 

Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava

 

Doprava nad 40 eur zadarmo

 

Možná platba kartou cez GoPay

Balíček obsahuje:

1 x APIEU Cicative Zinc Sheet mask (22g/1maska) - Pleťová maska

1 x A'PIEU Cicative Zinc Cream (55ml) - Hydratačný pleťový krém  s obsahom zinku

1 x A'PIEU Goblin Blackhead 3-Step Nose Pack  - 3 fázová eliminácia čiernych bodiek

1 x A'PIEU Goblin Blackhead Real Big Nose Strip (3g/1 náplasť) - Čistiaca náplasť na T-zónu

1 x A'PIEU Goblin Blackhead Peeling Pad  (5ks/9g) - Čistiace peelingové tampóny na čierne bodky

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

APIEU Cicative Zinc Sheet mask (22g/1maska) - Jednorázová pleťová maska s obsahom zinku pre upokojenie podráždenej pokožky. Obsah extraktu z aloe vera a minerálnej vody zaisťuje pleti výživu a hydratáciu.  Použitie: 1. Po umytí tváre pripravte pleť tonerom. 2.Vyberte masku z obalu. 3.Rozložte masku rovnomerne na tvár a nechajte pôsobiť 10-20 minút. 4.Následne masku odstráňte a ostávajúcu esenciu jemne rozotrite .

A'PIEU Cicative Zinc Cream (55ml) - Upokojujúci pleťový krém s obsahom zlúčenín zinku. Pomáha zmierniť podráždenie citlivej pokožky. Jeho šifónová textúra jemne preniká do pokožky a zanecháva čistý a hladký vzhľad. Šetrné zloženie bez pridaných farbív a umelej parfumácie nedráždi pokožku. Použitie: Po použití tonera  aplikujte  primerané množstvo na líca, čelo, bradu, nos a jemne rozotrite. Následne  prikryte  dlaňami tvár pre úplné a ľahšie vstrebanie . 

A'PIEU Goblin Blackhead 3-Step Nose Pack – 3-fázová starostlivosť pre odstránenie nadbytočného kožného mazu a čiernych bodiek na nose. KROK 1 – otvorenie upchatých pórov. KROK 2 – Čistenie pórov. KROK 3 – Stiahnutie pórov a upokojenie pokožky. (pre čo najlepší výsledok sa odporúča použiť na otvorenie pórov teplú vodu alebo naparený uterák) Použitie: #Krok 01: V prvom kroku aplikujte náplasť na suchú pokožku a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Odstráňte náplasť a vatovým tampónom utrite kožný maz.#Krok 02: Navlhčite pokožku nosa a priložte náplasť z 2 kroku. Dbajte, aby  sa dobre priľnula k pokožke. Po 10-15 minútach, keď úplne zaschne,  opatrne odstráňte náplasť z nosa. #Krok 03: V 3. kroku aplikujte náplasť na nos a nechajte pôsobiť 10-15 minút. Po odstránení zvyšnú esenciu jemne rozotrite .

A'PIEU Goblin Blackhead Real Big Nose Strip (3g/1 náplasť) - Čistiaca náplasť na T-zónu. Uvoľňuje póry a pomáha odstraňovať čierne bodky, pre dosiahnutie čistej a hladkej pokožky. Veľký rozmer náplasti umožňuje odstránenie nečistôt a nadmerného mazu z oblasti nosa, tváre a čela. Hrany náplasti pripomínajú tvar hviezdy a výborne priľnú k zakriveným oblastiam tváre.Náplasť sťahuje a minimalizuje póry, zároveň zlepšuje a vyhladzuje textúru pokožky. Použitie: 1. Po umytí tváre, odstráňte priesvitnú fóliu z náplasti. Náplasť aplikujte na vlhkú pokožku. 2.Nechajte pôsobiť 10-15 minút a odstráňte. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď náplasť aplikujte smerom od špičky nosa, cez  líca až na čelo.

A'PIEU Goblin Blackhead Peeling Pad  (5ks/9g) - Čistiace peelingové tampóny, ktoré dokonale odstraňujú nečistoty z pokožky, odumreté kožné bunky a hĺbkovo čistia rozšírené póry. Prášok z dreveného uhlia dokonale čistí pleť. Extrakt z rastliny - dvojzuba chlpatého, upokojuje podráždenú pokožku. Použitie: Použite na suchú pokožku. Natiahnite tampón na prst a krúživými pohybmi masírujte oblasť nosa. Následne otočte tampón na bodkovanú stranu a opäť masírujte . Nakoniec pokožku umyte vlažnou vodou..

BP003