search

Balíček produktov 5

36,65 €
Dodanie do 1 - 2 dní

A'PIEU Mulberry Blemish Ampoule Mask - Rozjasňujúca pleťová maska -  23g

A'PIEU Mulberry Blemish Clearing Cream - Rozjasňujúci pleťový krém - 50ml

A'PIEU Mulberry Blemish Clearing Toner - Rozjasňujúci toner - 210ml

Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava

 

Doprava nad 40 eur zadarmo

 

Možná platba kartou cez GoPay

 

Balíček obsahuje:

 

1 x A'PIEU Mulberry Blemish Ampoule Mask (23g/1maska) - Rozjasňujúca pleťová maska

1 x A'PIEU Mulberry Blemish Clearing Cream (50ml) - Rozjasňujúci pleťový krém

1 x A'PIEU Mulberry Blemish Clearing Toner (210ml)  - Rozjasňujúci toner –

 

A´pieu MULBERRY BLEMISH AMPOULE MASK (23g/ 1maska)  - Jednorazová, rozjasňujúca pleťová maska s komplexom z moruše (6%) . Zvyšuje jas pokožky a pomáha redukovať pehy, nedokonalosti pleti a tmavé škvrny. 

Jemná receptúra s bezpečným zložením  je vhodná aj pre citlivú pokožku.  Použitie: 1. Po umytí tváre pripravte pleť tonerom. 2. Rozložte masku rovnomerne na tvár. 3. Nechajte pôsobiť 10-20 minút a odstráňte masku.4. Ostávajúcu esenciu jemne vklepkajte do pokožky.    

 

A´pieu MULBERRY BLEMISH CLEARING CREAM (50 ml) - Rozjasňujúci pleťový krém. Pomáha eliminovať tmavé škvrny spôsobené melazmou (hyperpigmentáciou), pehy a vytvorí tak za dva týždne jasnú a čistú pleť. Použitie: Aplikujte primerané množstvo krému na pleť a jemne rozotrite.

 

A'PIEU MULBERRY BLEMISH CLEARING TONER (210ml) - Pleťový toner pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky , rozjasňuje pleť a pripravuje pokožku pre ďalšiu starostlivosť. *Jemná receptúra je ideálna pre podráždenú a citlivú pokožku. Obsahuje Wild Mulberry Komplex (11%) – revitalizácia pokožky. Extrakt z koreňov moruše – hydratácia pokožky. Kyselina tranexamová – zosvetlenie pigmentových škvŕn.  Použitie: Po umytí tváre, aplikujte primerané množstvo na bavlnený tampón a jemne naneste na celú tvár.

BP005