search

Balíček produktov 6

5,40 €
Dodanie do 1 - 2 dní

MISSHA Pure Source Pocket Pack (Green Tea) - Nočná ukľudňujúca  maska s extraktom zo zeleného čaju - 10ml

MISSHA Premium Cica Aloe Sheet Mask - Prémiová maska s Aloe Vera - 21g

MISSHA Pure Source Pocket Pack (Lemon) - Nočná hydratačná maska s citrónom -10ml

A'PIEU Peach Hand Cream - Krém na ruky s extraktom z broskyne - 60ml

Množstvo
Skladom

 

Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava

 

Doprava nad 40 eur zadarmo

 

Možná platba kartou cez GoPay

 

Balíček obsahuje:

1 x MISSHA Pure Source Pocket Pack (Green Tea) (10ml)- Nočná upokojujúca  maska s extraktom zo zeleného čaju

1 x MISSHA Premium Cica Aloe Sheet Mask (21g/1maska) - Prémiová maska s Aloe Vera

1 x MISSHA Pure Source Pocket Pack (Lemon)  (10ml) - Nočná hydratačná maska s extraktom z citróna

1 x A´PIEU Peach Hand Cream (60ml) - Krém na ruky s extraktom z broskyne –

 

 

MISSHA Pure Source Pocket Pack (Green Tea) (10ml) - Vrecúško plné prírodnej esenciálnej energie poskytuje intenzívnu starostlivosť a jednoduché použitie.Obsahuje 200 mg  extraktu zo zeleného čaju.  Hydratačná gélová  textúra poskytuje pokožke počas spánku hydratáciu a upokojenie. Použitie: Aplikujte primerané množstvo  v poslednom kroku starostlivosti o pleť na čistú pokožku  a jemne rozotrite. Nechajte pôsobiť cez noc a ráno umyte vlažnou vodou

MISSHA Pure Source Pocket Pack (Lemon) (10ml) - Vrecúško plné prírodnej esenciálnej energie intenzívnu starostlivosť a jednoduché použitie. Osviežujúca a vitalizujúca nočná pleťová maska s obsahom 200mg extraktu z citróna . Dodáva pokožke  počas noci stratenú vitalitu a jas . Jemná krémová  textúra sa ľahko vstrebáva do pokožky. Použitie: Aplikujte primerané množstvo  v poslednom kroku starostlivosti o pleť na čistú pokožku  a jemne rozotrite. Nechajte pôsobiť cez noc a ráno umyte vlažnou vodou.

MISSHA PREMIUM CICA ALOE SHEET MASK (21g/1maska) : Pleťová maska zo 100% bavlny, s obsahom extraktov z Aloe a Pupočníka ázijského. Vytvára synergický efekt, ktorý hydratuje a zároveň upokojuje pokožku okamžitým chladivým účinkom. Použitie: 1. Po umytí tváre, pripravte pleť tonerom. 2.Rozložte masku rovnomerne na tvár a upravte v okolí očí a nosa. 3.Nechajte pôsobiť 10 - 20 min. a odstráňte masku z tváre. 4. Ostávajúcu esenciu vmasírujte do pokožky.

A'PIEU Peach Hand Cream  (60 ml) - Nemastný hydratačný krém na ruky s extraktom z broskyne. Jemná nelepivá textúra sa ľahko vstrebáva a zanecháva pokožku rúk zdravú a hydratovanú. Krém má osviežujúcu vôňu broskýň. 

Extrakt z broskyne (10,000pm) dodáva pokožke bohatú výživu a hydratáciu, extrakt z mangového masla pokožku vyživuje    a  zmieňuje prejavy starnutia .Použitie: Aplikujte primerané množstvo na pokožku rúk a rozotrite.

 

BP006