O MISSHA

 

Vo svete moderných technológií  je možné prakticky všetko nájsť na  internetovej sieti;ošetrujúca a dekoratívna kozmetika v našom e-shope nie je žiadnou výnimkou.
Mnohé naše ženy a dievčatá si kladú otázku , prečo majú aziatky takú žiarivú, zdravú a hladkú pokožku. Tajomstvo efektívnosti ošetrujúcej a dekoratívnej kórejskej kozmetiky tkvie v jej zložení. Táto kozmetika sa vyrába len a jedine z prírodných komponentov ; chémia , konzervanty, či iné syntetické zložky sú v jej zložení v absolútne minimálnom nevyhnutnom množstve, alebo -  ako je to v prevažnej väčšine produktov - nie sú obsiahnuté vôbec.
 
Kórejská kozmetika dokáže robiť zázraky, pretože sa v procese jej výroby používajú unikátne rastliny a extrakty rôznych bylín , rastúcich na Kórejskom polostrove. V súčasnosti je Južná Kórea jedným z lídrov v používaní rôznych kozmetických prípravkov na  obyvateľa.
 
Kórejske ženy a dievčatá vidia ideál krásy v hladkej, snehobielej pokožke tváre. Preto, aby sa podobnému ideálu priblížili , veľmi úzkostlivo sa starajú o pokožku svojej tváre a používajú  tiež  špeciálne prostriedky, ktoré pokožku efektívne vyhladzujú . Hoci kórejské ženy  poznajú nepreberné množstvo rôznych receptov, ktoré sa odovzdávajú z pokolenia na pokolenie,  neignorujú ani moderné vymoženosti kozmetického priemyslu. Mimochodom, kórejská kozmetika sa už dávno preslávila svojimi vyhladzujúcimi a čistiacimi prípravkami, pleťovými maskami a krémami proti starnutiu.
 
Úplne výnimočnú popularitu získal BB cream, účelom ktorého je dokonalé krytie a zároveň hojenie defektov pokožky tváre.Ošetrujúca a dekoratívna kórejská kozmetika sa kardinálne odlišuje od kozmetiky európskej. Tento rozdiel spočíva predovšetkým v tom, že sa pri výrobe kórejskej kozmetiky používajú unikátne ingrediencie.
 
Sú to napríklad ovocné kyseliny, drevené uhlie, extrakty zo sladkovodných a morských rastlín, kolagén a vitamíny, žen-šen, prírodné oleje a mnohé iné ingrediencie. Kórejským kozmetickým spoločnostiam sa úspešne podarilo spojiť východné tradície a progresívne technológie. Výsledkom je kozmetika, ku ktorej nemožno v Európe nájsť analógiu.
 
Niektorí ľudia sa mylne domnievajú, že kórejská kozmetika, podobne ako  japonská alebo čínska, nie je vhodná pre obyvateľov európskych krajín, pretože je vyrábaná s prihliadnutím na špecifiká ázijskej pokožky. V praxi sa však ukázalo, že aktívne ingrediencie používané v ošetrujúcej a dekoratívnej kórejskej kozmetike  pôsobia dokonale efektívne  na akýkoľvek typ pokožky. Okrem výrazného vyhladzujúceho efektu majú prakticky  všetky kórejské ošetrujúce a dekoratívne kozmetické výrobky aj účinné  zložky proti UV žiareniu.

 

Čo je to MISSHA? 
 
Teraz si môžete kúpiť výrobky poprednej  kozmetickej značky MISSHA za prijateľné ceny, pretože filozofiou svetoznámej kozmetickej firmy MISSHA je, že kvalita by mala byť dostupná. Vyberte si preto pre seba zo širokej škály luxusných produktov v starostlivosti o pleť, telo a vlasy ; kozmetické produkty, ktoré poskytujú reálne a prekvapivé výsledky.
 
Produkty v starostlivosti o pleť kozmetickej značky MISSHA sú založené na dôkladnom a komplexnom štúdiu štrukturálnych rysov pokožky, vďaka čomu dosahujú  až 100% účinnosť. Všetky produkty zn.MISSHA prechádzajú rozsiahlym testovaním a výskumom, takže si môžete byť istí, že každý výrobok zn.MISSHA je bezpečný a účinný.
 
História zn.MISSHA sa začala písať v roku 2000, keď bol založený internetový obchod. Svoju prvú maloobchodnú predajňu potom otvorila v Južnej Kórei v r.2002. O desať rokov neskôr, má MISSHA viac ako 330 predajní po celom svete.
 
Ak si vyberáte kozmetiku zn.MISSHA, môžete si byť istí, že je vyrobená spoločnosťou, ktorá získala medzinárodné uznanie pre vysoké štandardy kvality svojich kozmetických prípravkov v starostlivosti o pleť. Aj napriek tomu, že sa pri výrobe používajú najmodernejšie technológie, hlavnými komponentmi zn.MISSHA sú prírodné rastlinné výťažky, ktoré prešli najprísnejšími testami na alergické reakcie, preto všetky výrobky zn.MISSHA sú hypoalergénne. Značka MISSHA sa neustále snaží zlepšovať kvalitu svojich výrobkov a investuje nemalé finančné prostriedky do výskumu a vývoja , pričom bere do úvahy priania a požiadavky svojich spotrebiteľov. 
 
V našom e-shope môžete nájsť:
  • –prostriedky starostlivosti o pleť
  • –prostriedky pre líčenie
  • –prostriedky starostlivosti o pokožku  tela a vlasov

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Nájdite znova to, čo hľadáte