legend
search
  • legend
  • legend

RECENZIA - Missha M Magic cushion

19,50 €
Dodanie do 1 - 2 dní
Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

Pre registrovaných zákazníkov 10% zľava

 

Doprava nad 40 eur zadarmo

 

Možná platba kartou cez GoPay

      ZÁZRAČNÝ MAKE-UP MISSHA M MAGIC CUSHION

Drew 30/05/2017

Kórejská kozmetika veľmi pomaličky prekvitá aj do Európy a zákazníci postupne oceňujú jej kvalitu. Kórejčanky za svoju životnú métu vo svete krásy považujú vyzerať mlado a sviežo. Preto sú tam oveľa väčšie nároky na kozmetiku, jej fungovanie a účinky. Dekoratívna kozmetika z ich krajiny okrem okrášľovania poskytuje benefity pleti vo forme vitamínov a prospešných látok, čo sa až tak často u iných značiek nevidí. Môžete to vidieť od balzámov na pery až po ceruzky na obočie. Všetko obsahuje prírodné zložky.

missha vzorky bb cream

U nás sa postupne o kvalite kórejských značiek dozvedáme tiež, no musíte uznať, že na Slovensku je najväčším priekopníkom značka Missha, ktorú snáď pozná každá žena vďaka ich kvalitnému a ospevovanému BB krému M perfect Cover. Samotná značka vznikla v roku 2000, momentálne má po celom svete viac ako 330 predajní. Missha má niekoľko ocenení za spĺňanie vysokých štandardov kvality pleťovej kozmetiky. Investuje nemalé peniaze do výskumu a vývoja, pričom najviac dbá na obsah rastlinných zložiek vo výrobkoch. Tie sú veľmi prísne testované na alergie, vďaka čomu je značka hypoalergénna.

missha m magic cushion spf50 21 make-up recenzia recenze spokojnost

Missha M Magic Cushion alebo revolučný make-up

Keďže kórejské značky sú technológiami veľmi vpredu, tie ostatné mnoho produktov a postupov kopírujú. Stalo sa tak aj pri cushion make-upe, ktorý nedávnom predstavil vo svojom portfólio L’Oréal či Maybelline (ktorý patrí pod L’Oréal ). Tie však na rozdiel od kórejcov v cushion ponúkajú len produkt s krycou schopnosťou. Missha M Magic cushion obsahuje napríklad bambusovú vodu, exktrakt plodu baobabu či exktrakt vilínu virginského. A môže sa pýšiť aj najvyšším ochranným faktorom, ktorý sa dá v make-upe momentálne kúpiť a to SPF50. Kórejské ženy totiž dbajú na svoju porcelánovú pleť, nechcú vďaka slnečným lúčom starnúť či mať pigmentové škvrny.

missha m magic cushion spf50 21 makeup sucha plet suchoumissha m magic cushion spf50 21 makeup recenzia recenze spokojnost

Toto je moja prvá skúsenosť s bázou v tejto forme. Missha má pekný a celkom veľký obal so zrkadlom, hubkou a teda samotným produktom. Aplikuje sa pritlačením hubky na makeu-up, ktorý sa otlačí na hubku a ňou sa ťupká po pleti. Tento postup je trošku zdĺhavejší ale za to precíznejší. Make-up však môžete naniesť aj štetcom či vajíčkovou hubkou (beauty blender). No poviem vám, že ja som nadšená!! Nemusela som totiž použiť ani korektor na vyrážky ani na kruhy pod očami. Missha krásne sedí na pleti, perfektne kryje a pritom nevytvára pocit masky. Jediný môj problém s týmto cushion je ten, že je rozjasňujúci. Pol pár hodinách sa mi totiž veľmi začal lesknúť nos a okolie pod očami aj napriek tomu, že som sa dosť prepudrovala. Na zimu alebo pre veľmi suchú pleť toto bude však „eňoňuňo“.

Ak sa vám minie náplň, do krabičky si môžete kúpiť novú tzv. refill za polovičnú cenu. Je to teda super výhoda, že netreba dokupovať neustále celé balenie, v čom vidím aj zohľadnenie a šetrenie prírody. Mám najbledší odtieň 21, ktorý mi perfektne sadol, čo je dobrá správa pre bledulky 

missha m magic cushion spf50 21 makeup sucha suchou plet recenze recenzia spokojnost

MOJE HODNOTENIE: 4,5/5

PLUSY

– vysoké SPF
– super krytie
– nie je na pleti ťažký
– dostupnosť
– cena
– možnosť dokúpiť si refill

MÍNUSY

– vysoké rozjasnenie

 

Missha M Magic cushion